Kariera na TGE Drukuj +

Oferty pracy na TGE

Towarowa Giełda Energii w Warszawie SA
wchodząca w skład Grupy Kapitałowej GPW,
poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Administrator ds. Baz Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ABD/TGE/09/2018

Zakres zadań:

  • Monitorowanie, utrzymywanie istniejących baz danych,
  • Instalacja i konfiguracja nowych baz danych,
  • Monitorowanie i zarządzanie serwerami opartymi o systemy Linux (głównie Redhat),
  • Utrzymanie i bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących serwerów i aplikacji,
  • Podejmowanie działań naprawczych w przypadku wystąpienia awarii,
  • Przygotowanie i przeprowadzenie testów ciągłości działania,
  • Uczestniczenie w projektach oraz koordynowanie prac przy wdrażaniu zmian w bazach danych i w oprogramowaniu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w administracji bazami danych Oracle 11g/12c,
  • Minimum podstawowej znajomości baz danych PostgreSQL,
  • Minimum podstawowej znajomości języka PL/SQL,
  • Znajomości na poziomie administracyjnym systemów Linux (mile widziany RedHat/CentOS),
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Otwartości na poznawanie nowych technologii IT,
  • Komunikatywności i kreatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość aplikacji monitorujących (np. Zabbix, Nagios),
  • Znajomość technologii wirtualizacji VMware.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@gpw.pl
z podanym w tytule maila nr ref.: ABD/TGE/09/2018

Administratorem danych osobowych jest Towarowa Giełda Energii SA.,
ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa, tel.  22 341 99 12, tge@tge.pl

Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).
Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.
Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Towarową Giełdę Energii S.A. w przyszłości prosimy o dołączenie do aplikacji treści zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarową Giełdę Energii S.A. w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami

Asystent ds. Baz Danych (pdf)

Asystent ds. Notowań
Nr ref.: AN/TGE/09/2018

  • prowadzenie sesji giełdowych w zakresie operatora sesji na wszystkich rynkach prowadzonych przez TGE,
  • archiwizacja danych oraz nadzór nad bazami danych dotyczącymi sesji giełdowych,
  • obsługa systemu notującego i rozliczeniowego oraz innych systemów giełdowych,
  • przygotowywanie raportów z wynikami sesji giełdowych,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi TGE, a także z instytucjami zewnętrznymi związanymi z działalnością Spółki w zakresie wykonywanych zadań Biura Operacji Giełdowych,
  • przygotowywanie zmian w regulacjach giełdowych i procedurach związanych
    z zakresem zadań Biura Operacji Giełdowych,
  • udział w projektach związanych z rozwojem rynku giełdowego.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - kierunki ekonomiczne  lub techniczne,
  • doświadczenia w pracy w sektorze energetycznym lub finansowym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera wraz z pakietem MS Office,
  • odpowiedzialności, kreatywności,
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych i stresowych sytuacjach.

  • zdany egzamin na Maklera Giełd Towarowych lub Maklera Papierów Wartościowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

z podanym w tytule maila nr ref.: AN/TGE/09/2018.

Asystent ds. Notowań (pdf)

Kurier TGE